Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Balkónové dvere - otváravé

Drevené balkónové a terasové dvere sú dôležitou súčasťou stavby, umožňujú bezpečných a komfortný východ na balkón, terasu alebo priamo do záhrady. Konštrukčne sú zhodné s eurooknami, môžu byť riešené s dreveným alebo hliníkovým prahom, prípadne doplnené kovaním ktoré uľahčí manipuláciu s krídlom.
Vyrábané tipy: 1-krídlové, 2-krídlové, 3 a viac krídlové, kombinované s pevným zasklením, otváravé, sklopné, otváravo-sklopné, posuvné, skladacie a atypické tvary podľa požiadaviek zákazníka.

Materiál:
Certfikované 3-vrstvovo a 4-vrstvovo lepené drevené eurohranoly zaručujú svojou konštrukciou vysokú pevnosť a stabilitu výrobku .
Druh dreviny: 
smrek, borovica – najpoužívanejšie a cenovo najprístupnejšie dreviny v prevedení nadpájanom a fixnom
meranti - obľúbená drevina s netradičným vzhľadom dodávaná vo fixnom prevedení, zdôvodu rozdielnej farebnosti jednotlivých hranolov je vhodnejšia pre tmavšie odtiene
dub – výrobky z tejto dreviny sú odolné a trvanlivé, nevýhodou je vysoká cena a horšia tepelná izolácia oproti mäkkým drevinám

Kovanie:
Celoobvodové kovanie so štrbinovým vetraním a s antikoróznou úpravou zn. MACO a GU garantuje bezproblémovú funkčnosť,jednoduché ovládanie a vysokú bezpečnosť dverí. 
Pri použití dreveného prahu je rámová okapnica s prerušeným tepelným mostom a krídlová okapnica z eloxovaného hliníka. 
Pri posuvných terasových dverách – tzv.bezbariérových je použitý hlinikový prah .Súčasťou dverí je kľučka v rôznych prevedeniach. 

Povrchová úprava:
Zárukou dlhej životnosti a bezchybného vzhľadu dverí je kvalitná povrchová úprava. Pozostáva zo základnej impregnácie máčaním /ochrana proti škodcom a pliesňam/ a vysokotlakým nanesením hrubovrstvej lazúry, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom / UV žiareniu / a vysokou pružnosťou. Používame ekologické vodou riediteľné farby zn. Adler, ICA, Zowosan, Sikkens s možnosťou výberu zo širokej ponuky odtieňov podľa vzorkovníka.

Zasklenie:
Zasklenie má podstatný vplyv na celkové termoizolačné vlastnosti a preto naše výrobky osadzujeme kvalitnými izolačnými dvojsklami zn. NITRASKLO a GLASKO. Najpoužívanejšie sú termoizolačné dvojsklá a trojsklá CLIMAPLUS s koeficientom prestupu tepla Ug=1,1- 0,6 /plnené Argónom/ s použitím tvz. teplého okraja /nerezový dištančný profil/, ktorý eliminuje tepelný most a tým zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti skla i celého výrobku.. 
Ďalej ponúkame ornamentové, zvukovoizolačné, bezpečnostné izolačné dvojsklá a sklá s protislnečnou ochranou.

  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka