Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Garážové brány

Garážové brány sa stali dôležitou súčasťou stavieb a rovnako ako vchodové dvere svojim tvarom dotvárajú a určujú charakter domu.Po technickej stránke garážové brány výborne tepelne izolujú priestor garáže. To prináša úsporu nákladov na vykurovanie a pomáha zabezpečiť v interiéri počas zimných mesiacov príjemné teploty.

Sekčná garážová brána je zložená zo sekcí, ktoré sa na vodiacích lištách zasúvajú pod strop garáže. Sú vhodné do míestností s vyšším stropom bez prekážok v podobe trámov či osvetlenia.

Brány majú CE certifikáciu a zodpovedajú požiadavkám EU, s ochranou proti lámaniu pružiny, pricviknutiu prstov a proti bočnému pricviknutiu. Panely si môžete objednať z 11 štandardných šírok a z 15 štandardných výšok. Za príplatok vyrábame aj na vlastnú individuálnu mieru, s rovnakou dodacou lehotou ako pri štandardných rozmeroch.

Otváravé garážové brány sú tradičným riešením uzatvárania garáží. Možnosť montáže aj tam kde z priestorových dôvodov nie je možné osadiť sekčnú garážovú bránu.