Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Späť na všetky články

 

Odolný a pri tom vkusný povrch

V problematike dverných systémov je dnešný trh naozaj veľmi bohatý, bez problémov si tak vyberie tie najvhodnejšie a najkrajšie dvere do svojho interiéru úplne každý. Obľúbenou skupinou, interiérových dverí  sa v súčasnosti stali laminátové dvere. Boom zažívajú konkrétne CPL dvere.

Čo sú to vlastne CPL dvere?

CPL dvere sú dvere, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho laminátu. Jedná sa konkrétne o laminát CPL, ktorý je strednotlaký. CPL dvere sú hojne žiadanými dverami predovšetkým z dôvodu svojich vlastností, ktoré sú viacmenej v pozitívach. CPL dvere sú totiž vysoko odolné proti odretiu, poškrabaniu alebo obchytaniu. Jedná sa o stále farebné dvere, ktoré sú odolné na údržbu. CPL dvere pôsobia dostatočne prirodzene vďaka mnohým imitácia hlavne dreva, v ktorých sú k dispozícii. CPL dvere sa hodia naozaj do každého bytu alebo rodinného domu, svoje využitie nachádzajú aj v chalupách a chatách, prípadne v nebytových priestoroch, ktorými sú napríklad kancelárie alebo iné pracovne.

 

 

 

CPL dvere v mnohých variáciách

CPL dvere sú štandardne ponúkané v mnohých variáciách, ktoré sa od seba vzájomne líšia hlavne svojimi parametrami. Asi ten najviac bijúci do očí je celkový štýl a farba, tieto dve vlastnosti určujú dizajn. Ďalej možno potom spomenúť tvar a veľkosť. Niektoré dvere môžu byť presklené, iné zase plné. Záleží naozaj na každom zákazníkovi, aké má predstavy. V prípade atypických požiadaviek vám aj množstvo firiem vyrobí CPL dvere na zákazku tzv. na mieru.

CPL dvere predstavujú dokonalé vyváženie kvality a obstarávacej ceny. Ak chcete do vašich objektov inštalovať naozaj kvalitné dvere, ktoré vám zaistia dlhú životnosť a bezproblémovú údržbu, určite sú CPL dvere tým správnym rozhodnutím. K CPL dverám nezabudnite zvoliť aj kvalitné kovanie, jedine tak budete maximálne spokojní.

 

 

 

Dvere v povrchu CPL laminát: Laminát na povrchu dverí je v podstate za tepla nalisovaný na povrch dverí a tvorí tak odolnejšiu vrstvu než je fólia.

 

 

Lamináty EGGER sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dyha, či drevený masív. Na rozdiel od dyhy a masívu je CPL laminát stálofarebný. identický CPL laminát je použitý nielen na povrchu dverí, ale aj na zárubniach a zasklievacích lištách.