Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Otváravé

Otváravé garážové brány

Majú konštrukciu podobnú vchodovým dverám. 
Na výrobu sa používajú širšie 3-vrstvovo lepené drevené eurohranoly, ktoré zaručujú vysokú tvarovú stabilitu, dlhodobú funčnosť výrobku a následne bezpečnosť stavby a zákazníka..

Druh dreviny : smrek, borovica, dub, meranti.


Do otváravej garážovej brány je osadené kovanie zn. G-U/MACO, nastaviteľné závesy a prah.


Zárukou dlhej životnosti a bezchybného vzhľadu je kvalitná povrchová úprava. Pozostáva zo základnej impregnácie máčaním /ochrana proti škodcom a pliesňam/ a vysokotlakým nanesením hrubovrstvej lazúry, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom / UV žiareniu / a vysokou pružnosťou. 


Dôležitou súčasťou brány dverové výplne. Používame termoizolačné sendvičové panely vyrábané na mieru podľa tvaru členenia vchodových dverí. Výrobky osadzujeme kvalitnými izolačnými dvojsklami zn. NITRASKLO a GLASKO. Najpoužívanejšie sú termoizolačné dvojsklá CLIMAPLUS s koeficientom prestupu tepla Ug=1,1 s použitím tvz. teplého okraja (nerezový dištančný profil), ktorý eliminuje tepelný most a tým zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti skla i celého výrobku.

  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka