Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Podlahy

Dajte jasne najavo, akým smerom sa uberá Váš vkus, dajte najavo, kým ste. Každý z nás má svoj životný štýl v ktorom realizujeme sami seba, svoje predstavy a priania. Chceme sa cítiť ako doma, ale aby sme zároveň mali aj reprezentativny byt, na ktorom môžu všetci oči nechať. 

EGGER Group (Nemecko) je nadnárodná spoločnosť rodinného typu, založená v roku 1961 v Tirolsku v Rakúsku, odkiaľ je celá skupina dodnes riadená. Produkcia podláh je sústredená v Nemeckých mestách Brilon a Wismar. EGGER ponúka široký výber podláh v laminátovom, korkovom a DPR prevedení v prvotriednej kvalite.

 

Kronoflooring GmbH (Nemecko) patrí k medzinárodne vedúcim výrobcom laminátových podláh ako aj stenových a stropných obkladov. Svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch je dnes Kronoflooring celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete.

 

Plávajúce podlahy sú u nás trendom už tretie desaťročie.

 

Často používaný pojem "plávajúca podlaha" sa rozšíril ako synonymum pre laminátové a drevené podlahy. Mnohí pravdepodobne ani nevedia, prečo sa podlaha nazýva plávajúca.  Ide o spôsob uloženia. Zjednodušene povedané, ide o podlahu poskladanú z lepených, alebo poskladaných lamiel, bez fixovania na podklad, ktorá nie je nikde spojená s obvodovou stenou.

 

Aj najdrahšia podlaha bude nanič, ak je zle položená.