Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Povrchová úprava

Okná sú očami Vášho domova a správna voľba povrchovej úpravy pomôže zvýrazniť ich krásu a predĺžiť ich životnosť.

 

Zárukou dlhej životnosti a bezchybného vzhľadu okien je kvalitná povrchová úprava. Pozostáva zo základnej impregnácie máčaním /ochrana proti škodcom a pliesňam/ a vysokotlakým nanesením hrubovrstvej lazúry, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom / UV žiareniu / a vysokou pružnosťou. Používame ekologické vodou riediteľné farby zn. Adler, Renner a Remmers s možnosťou výberu zo širokej ponuky odtieňov podľa vzorkovníka.

 

          

Nátery na okná a dvere       

 

Drevo je po ekologickej úprave jednoznačne k prírode tou najšetrnejšou surovinou pre rámy okien. 

 

Spoločnosť ADLER je tirolský rodinný podnik s bohatou tradíciou. Preto pre nás platia iba tie pravidlá, ktoré si sami určíme.  

S touto filozofiou sa spoločnosť ADLER stala popredným odborníkom v odbore ochrany dreva a lakov na drevo. Pretože ten, kto do svojej práce dáva srdce, ten nerobí nič polovične. Začína to výskumom a končí poradenstvom a službami.

Moderné povrchové úpravy a ošetrovacie prostriedky ADLER garantujú ich dlhú trvanlivosť a ľahkú údržbu. Už začiatkom 80 tych rokov sa v ADLER-i začalo s vývojom povrchových úprav na báze vody.Vďaka technike a neustálemu ďalšiemu vývoju sa výskumnému týmu podarilo vyvinúť systém s extrémne dobrou trvanlivosťou. A to iba v troch pracovných krokoch.Vchodovým dverám sa v ADLER-i venuje zvláštna pozornosť. Sú nielen dôležitým architektonickým prvkom, ale chránia aj pred vetrom a počasím. S lakom na vchodové dvere Aquawood Protor-Haustürenlack poskytuje ADLER inovatívny a obzvlášť odolný systém, ktorý vyhovie tým najvyšším nárokom. Samozrejme pri zachovaní jednoduchého spracovania a minimálnych nákladov na materiál - all in one.

                                     

Renner Italia S.p.A. je taliansky výrobca náterových hmôt na drevo s profesionálnym využitím. Sortiment výrobkov, ako aj spektrum potenciálnych zákazníkov je veľmi široký. Okrem tradičného sortimentu náterových hmôt na rozpúšťadlovej báze (polyuretány, nitromateriály...) je hlavnou prioritou program AQUARIS. 

AQUARIS sa zaoberá vývojom náterových hmôt s priaznivým vplyvom na životné prostredie, riediteľných vodou. Programu AQUARIS je daná najvyššia priorita a v kvalite a šírke sortimentu to zákazníci veľmi rýchlo pociťujú.  Dôraz je kladený na odolnosti povrchovej úpravy a preto je možné v sortimente nájsť taktiež materiály 2K resp. UV s odolnosťami na úrovni tradičného sortimentu polyuretánových systémov na rozpúšťadlovej báze. Jednou z ďalších priorít vývoja sú materiály na vonkajšie použitie. Jedná sa o hrubovrstvové lazúry na okná, ako aj o tenkovrstvové lazúry na záhradný nábytok, pergoly a drevené oplotenia.

REMMERS - je nemecký výrobca, ktorý ponúka produkty pre ošetrenie dreva, na báze vody, rozpúšťadlá a oleje. Ve'ľkou výhodou Remmers je dlhá životnosť naterov (hlavne na báze rozpúšťadla) za dobrú cenu.

 

Na stiahnutie

(Zivotnost drevenych eurookine.pdf)

  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka