Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Schody

 

 

Harmónia v byte – toto heslo je v ostatných desaťročiach skloňované nielen pri novostavbách, ale tiež pri prestavbách starších budov.

Dominantný prvok v rodinných domoch tvoria schody, no často bývajú „na okraji záujmu“. Neskôr zistíme, že sa do priestoru nehodia a nie sú zladené s ostatným interiérom. Je to chyba, pretože so schodmi sa dá veľmi pekne pracovať a majitelia by to mali využívať. Dôležitý býva materiál z akého sú schody vyrobené. Pre každý priestor sa hodí iný typ. Schodisko tak môže byť buď betónové, kovové, alebo - ako sa stalo v posledných rokoch obľúbeným  - 

drevené schodisko  (klasika je klasika).

 

 

 

Ponúkame Vám samonosné schody - celé schodište tvorí samonosnú konštrukciu a drevené obkladové schody - obklady nových, prípadne existujúcich betónových schodísk (či už z funkčného, alebo z estetického hľadiska) a týmto jednoduchým spôsobom dosiahnete nový dizajn Vášho schodiska bez zbytočných stavebných zásahov.

Dokážeme Vám dodať a obložiť schodisko(či už rovné, tvaru U alebo L) drevom, ktoré je vyrábané presne na mieru Vašich betónových schodov. Povrchová úprava môže byť identická napríklad s podlahou, interiérovými dverami alebo nábytkom.

 

Použitím dreva vzniká nezameniteľný estetický vzhľad a pocit tepla.


 

Materiál: smrek, dub, buk. Pri výbere materiálu odporúčame výber tvrdej dreviny, ktorá zaručuje trvalú hodnotu výrobku.

Povrchová úprava: vysoko-odolný tvrdený polyruretán v požadovanom odtieni