Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

STAROSTLIVOSŤ A ÚDRŽBA

Pri dodržaní týchto pokynov budete mať dlhotrvajúcu radosť z našich okien v duchu motta fy ADLER: "čas plynie,ale nie pre Naše drevené okná"

STAROSTLIVOSŤ O OKNÁ A DREVENÉ DVERE

Okná z dreva vytvárajú v každom ročnom období útulnú klímu a chránia pred záťažou hlukom a okolia. Disponujú prirodzenými izolačnými vlastnosťami. Vplyvy poveternosti ako slnko, vietor a vlhkosť sú takisto dennou záťažou a môžu viesť k nepekným trhlinám, vymytiam, machom alebo zošednutiam. Ukážeme Vám, ako týmto problémom efektívne a jednoducho predísť.

Krok 1 – ADLER Top-Cleaner

Podklad očistite teplou vodou, do ktorej ste vmiešali niekoľko strekov ADLER Top-Cleaner. Následne naneste a pretrite pomocou čistiacej utierky neriedený ADLER Top-Cleaner. Tým sa aj hrubšia špina dá bez problémov odstrániť.

Krok 2 – ADLER Top-Finish

ADLER Top-Finish pred použitím pretrepte. Následne ho tenko naneste pomocou praktického aplikátora ADLER Fenstertool na čisté, suché plochy. ADLER Fenstertool uľahčuje nanášanie na úzke časti. Vďaka posuvnej dištančnej zarážky sa zabráni aplikácii na silikónované škáry. Ak ste naniesli priveľa ADLER Top-Finish, môžete ho strieť s čistiacou handričkou.

 

Videonávod:  https://www.youtube.com/watch?v=WfTUSi2NplY

 

KONTROLA LAKU A RENOVÁCIA

Pullex Renovier-Grund a Pullex Fenster - Lasur, renovačný systém spoločnosti ADLER na zvetrané okná a dvere s tenkovrstvou a silnovrstvovou lazúrou. Týmto systémom môžete bez veľkej námahy dodať svojim oknám, dverám alebo okeniciam nový lesk.

Aby ste ten správny čas pre starostlivosť resp. renovačné práce neprehliadli a čo najviac  oddialili poškodenia, je potrebná pravidelná vizuálna kontrola Vašich drevených okien na poškodenia lakového filmu. Jemné, neviditeľné vlasové trhlinky je možné uzavrieť použitím ADLER Pflegesetu raz ročne. Pokiaľ majú Vaše okná rozsiahlejšie poškodenia ako napr. po krupobití alebo  dokonca zašednutia, je nevyhnutná renovácia. 

 

Videonávod: https://www.youtube.com/watch?v=llFPcBzN-OA

 

Výrobky si môžete zakúpiť v našom showroome.