Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Tieniaca technika

Naša ponuka vnútorných a vonkajších žalúzií je zložená z niekoľkých produktových typov, z ktorých každý má svoje prednosti.

Všetky žalúzie sú vyrobené z kvalitých materiálov s maximálnou precíznosťou pri výrobe.

Naše produkty neustále inovujeme a dopĺňame podľa potrieb zákazníkov.

 

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Hlavnou výhodou vonkajších hliníkových žalúzií je ich schopnosť zachytiť slnečné lúče ešte pred dopadom na okennú tabuľu, vďaka čomu ostane v interiéri domu alebo bytu príjemný chládok aj počas letných horúčav. Naklápaním lamiel môžete plynulo regulovať množstvo svetla v interiéri počas celého dňa.
Exteriérové žalúzie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia odolnosť tieniaceho zariadenia počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Komfort vám zabezpečí jednoduché ovládanie kľukou alebo elektromotorom.

Vonkajšie žalúzie Z-70

Vonkajšie hliníkové žalúzie Z-70 majú lamely so šírkou 70 mm a s tvarom Z. V porovnaní s typom Z-90 sú menej náročné na šírku boxu a pôsobia jemnejšie. Ich nevýhodou je väčšia výška zväzku lamiel pri vytiahnutí žalúzií.

Spodná hrana lamely je vybavená plastový tesnením, ktoré v kombinácii s tvarom lamiel zaručuje dokonalé doklopenie a tým aj maximálne tienenie. Integrované tesnenie na lamelách navyše tlmí prípadné zvuky pri doklopení žalúzií.


Vonkajšie žalúzie Z-90

Vonkajšia hliníková žalúzia Z 90 patrí medzi najpoužívanejšie exteriérové tieniace prvky. Umožňuje plynulú reguláciu slnečného svetla  a zároveň zabezpečuje klimaktickú pohodu v interiéri tým, že zachytáva lúče ešte pred dopadom na presklené plochy.

 

 

 

Horizontálne hliníkové žalúzie

Pre svoju jednoduchú inštaláciu, komfortné ovládanie a elegantný vzhľad ide o najpopulárnejší typ žalúzií vôbec. Hliníkové horizontálne žalúzie je možné inštalovať na drevené, plastové aj hliníkové profily okien. Ponúkame niekoľko druhov žalúzií s rôznym typom ovládania, vďaka čomu si môžete vybrať to najvhodnejšie riešenie pre vás.
Horizontálne hliníkové žalúzie sa montujú priamo na rám okna, pričom niektoré typy umožňujú inštaláciu aj v netradičných tvaroch, akými sú napríklad oblúky. V našej ponuke nájdete tiež špeciálne strešné žalúzie, ktorých dvojité pletenie zaručí ich zotrvanie v nastavenej polohe pri naklopení okna.

Horizontálna žalúzia ISOLINE PRIM

 Zaoblený tvar horného nosníka  dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad.  Nosník je možné okrem štandardných farieb dodať aj v RAL farbe podľa výberu alebo s renolitovým polepom v imitácii dreva.

 

 

 

 

 Horizontálna žalúzia ISOLINE LOCO

 Najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke.  Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii  kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu  je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva.

 

 

Drevené žalúzie

Pre náročných zákazníkov máme v ponuke aj drevené žalúzie. Ich prírodný dizajn dodá vášmu domovu príjemnú atmosféru. Ovládacie prvky zariadenia farebne ladia s drevenými lamelami žalúzií. Tento typ tieniaceho zariadenia môžete využiť aj ako dekoratívny deliaci prvok v interiéri.
Nevýhodou dreveného materiálu je slabá odolnosť voči vlhkosti, preto sa neodporúča inštalácia drevených roliet v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou, akými sú kúpeľne alebo kuchyne.

 

Drevená žalúzia KLASIK 25

Drevené žalúzie ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie v prírodnom štýle. Všetky detaily sú starostlivo spracované a oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka. Drevené žalúzie s lamelou 25 mm sa montujú na krídlo okna ako klasické hliníkové žalúzie.

 

 

 

 

Okenná sieť proti hmyzu ISSO 4                    

Okenná ISSO sieť s hliníkovým extrudovaným rámom určená pre plastové okná.

Montuje sa pomocou otočných držiakov bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť ISSO 4 dodávame vo viacerých imitáciách dreva.

 

 

 

 Dverová sieť 40 x 20 Lux

 Dverová sieť s otváraním na pánty yrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode. Montuje sa na rám dverí z exteriérovej  strany, dovieranie riešené na magnet. Pre jednoduchšiu montáž ponúkame tiež set dverová sieť + rám. 

 

 

 

 

 Dverová sieť Plisé 

 Novinka v našej ponuke. Elegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere  s minimálnymi nárokmi na priestor a bezbariérovým prístupom. Systém siete plisé  umožňuje výrobu jednokrídlovej aj  dvojkrídlovej verzie pre dvere väčšej šírky.

  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka