Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Email: drevsting@gmail.com | Tel.: +421 905 489 069, +421 55 685 57 87

Tieniaca technika

Naša ponuka vnútorných a vonkajších žalúzií je zložená z niekoľkých produktových typov, z ktorých každý má svoje prednosti.

Všetky žalúzie sú vyrobené z kvalitých materiálov s maximálnou precíznosťou pri výrobe.

Naše produkty neustále inovujeme a dopĺňame podľa potrieb zákazníkov.

 

 

Horizontálne hliníkové žalúzie

Pre svoju jednoduchú inštaláciu, komfortné ovládanie a elegantný vzhľad ide o najpopulárnejší typ žalúzií vôbec. Hliníkové horizontálne žalúzie je možné inštalovať na drevené, plastové aj hliníkové profily okien. Ponúkame niekoľko druhov žalúzií s rôznym typom ovládania, vďaka čomu si môžete vybrať to najvhodnejšie riešenie pre vás.
Horizontálne hliníkové žalúzie sa montujú priamo na rám okna, pričom niektoré typy umožňujú inštaláciu aj v netradičných tvaroch, akými sú napríklad oblúky. V našej ponuke nájdete tiež špeciálne strešné žalúzie, ktorých dvojité pletenie zaručí ich zotrvanie v nastavenej polohe pri naklopení okna.

Horizontálna žalúzia ISOLINE PRIM

 Zaoblený tvar horného nosníka  dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad.  Nosník je možné okrem štandardných farieb dodať aj v RAL farbe podľa výberu alebo s renolitovým polepom v imitácii dreva.

 

 

 

 

 Horizontálna žalúzia ISOLINE LOCO

 Najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke.  Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zoblenou krycou lištou, ktorá dodáva žalúzii  kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu  je možné dodať okrem deviatich  RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva.

 

 

Drevené žalúzie

Pre náročných zákazníkov máme v ponuke aj drevené žalúzie. Ich prírodný dizajn dodá vášmu domovu príjemnú atmosféru. Ovládacie prvky zariadenia farebne ladia s drevenými lamelami žalúzií. Tento typ tieniaceho zariadenia môžete využiť aj ako dekoratívny deliaci prvok v interiéri.
Nevýhodou dreveného materiálu je slabá odolnosť voči vlhkosti, preto sa neodporúča inštalácia drevených roliet v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou, akými sú kúpeľne alebo kuchyne.

 

Drevená žalúzia KLASIK 25

Drevené žalúzie ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie v prírodnom štýle. Všetky detaily sú starostlivo spracované a oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka. Drevené žalúzie s lamelou 25 mm sa montujú na krídlo okna ako klasické hliníkové žalúzie.

 

 

 

 

Okenná sieť proti hmyzu ISSO 4                    

Okenná ISSO sieť s hliníkovým extrudovaným rámom určená pre plastové okná.

Montuje sa pomocou otočných držiakov bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Sieť ISSO 4 dodávame vo viacerých imitáciách dreva.

 

 

 

 Dverová sieť 40 x 20 Lux

 Dverová sieť s otváraním na pánty yrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode. Montuje sa na rám dverí z exteriérovej  strany, dovieranie riešené na magnet. Pre jednoduchšiu montáž ponúkame tiež set dverová sieť + rám. 

 

 

 

 

 Dverová sieť Plisé 

 Novinka v našej ponuke. Elegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere  s minimálnymi nárokmi na priestor a bezbariérovým prístupom. Systém siete plisé  umožňuje výrobu     jednokrídlovej aj  dvojkrídlovej verzie pre dvere väčšej šírky.

 

 

 

 

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Hlavnou výhodou vonkajších hliníkových žalúzií je ich schopnosť zachytiť slnečné lúče ešte pred dopadom na okennú tabuľu, vďaka čomu ostane v interiéri domu alebo bytu príjemný chládok aj počas letných horúčav. Naklápaním lamiel môžete plynulo regulovať množstvo svetla v interiéri počas celého dňa.
Exteriérové žalúzie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia odolnosť tieniaceho zariadenia počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Komfort vám zabezpečí jednoduché ovládanie kľukou alebo elektromotorom.

Vonkajšie žalúzie Z-70

Vonkajšie hliníkové žalúzie Z-70 majú lamely so šírkou 70 mm a s tvarom Z. V porovnaní s typom Z-90 sú menej náročné na šírku boxu a pôsobia jemnejšie. Ich nevýhodou je väčšia výška zväzku lamiel pri vytiahnutí žalúzií.

Spodná hrana lamely je vybavená plastový tesnením, ktoré v kombinácii s tvarom lamiel zaručuje dokonalé doklopenie a tým aj maximálne tienenie. Integrované tesnenie na lamelách navyše tlmí prípadné zvuky pri doklopení žalúzií.


Vonkajšie žalúzie Z-90

Vonkajšia hliníková žalúzia Z 90 patrí medzi najpoužívanejšie exteriérové tieniace prvky. Umožňuje plynulú reguláciu slnečného svetla  a zároveň zabezpečuje klimaktickú pohodu v interiéri tým, že zachytáva lúče ešte pred dopadom na presklené plochy.

  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka
  • fotka